2. část VZ-Day ČR 2016 na Svobodném vysílači CS

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na druhou část VZ-Day ČR 2016, záznam přednášky Jána Greguše z Hnutí Zeitgeist ČR, s názvem Hodnoty lidské společnosti. Záznam s následnou interaktivní diskuzí se uskuteční v rádiu Svobodný vysílač CS v neděli 18.12.2016 od 16:30 hodin s moderátorem Ondřejem Brožem.

 

Anotace

Na čem nejvíce záleží při budování lidské společnosti? Co nejvíce ovlivňuje naše každodenní životy? Jsou to hodnoty, jež uznáváme a jako společnost sdílíme. Pokud chceme změnit společnost, a tím zároveň naše životy, tak nevyhnutně musíme změnit i hodnoty, neboť všechno se vším souvisí a bez prvotní změny u sebe to nepůjde.

 

Vysílání

V neděli mezi 16:30 – 18:00 hodinou uslyšíte exkluzivně na rádiu Svobodný Vysílač CS přednášku Jána Greguše z Hnutí Zeitgeist ČR, který bude hovořit právě o hodnotách lidské společnosti. Bezprostředně po záznamu bude následovat živá debata jak s moderátorem Ondřejem Brožem, přednášejícím Jánem Gregušem a ostatními členy Hnutí, tak s posluchači, jací se budou moci zeptat na cokoli, co je napadne.

 

Diskuze

Krátce po skončení pořadu bude na našem webu DuchDoby.CZ zveřejněno video z přednášky a otevřeny další prostory pro pokládání dotazů veřejnosti. Do konce roku pro Vás zveřejníme nejméně dvě části letošního VZ-Day ČR. Rozhodně budou stát za to.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na květen 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: