Němečtí fašisté řeší, jak přinutit Facebook mazat nelíbivé zprávy

Něměcká média uvádí, že s tím jak jsou za dveřmi příští rok všeobecné volby, u některých německých politiků patrně fašistického vyznání narůstají obavy před tím, co označují za šíření „falešných zpráv“ a uvažují, že donutí Facebook, aby mazal příspěvky, které považují za nepřijatelné.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Místopředseda parlamentní strany SPD Thomas Opperman řekl německému mediálnímu kanálu Funke Medien gruppe, že německá vláda se bude snažit činit Facebook odpovědným za šíření dezinformací, což by mělo jít až tak daleko, že budou nuceni mazat příspěvky. Opperman dodal, že k tomu budou patřit věci jako „vyfabrikované zprávy, konspirační teorie, šíření nenávisti a pobuřování“. Tomuto nápadu se dostalo podpory i u dalších prominentních politiků, když poslanec z Křesťanskodemokratické unie Patrick Sensgurg německým médiím řekl, že „cílené dezinformace se záměrem destabilizovat stát by měly být trestné“.

Celý článek na AC24.cz.
 

Použité zdroje

Text: AC24.cz, breitbart.com
Foto: AC24.cz

Čtěte také

YouTube vyhlašuje válku politicky nekorektním názorům či faktům aneb svoboda slova je perzekuována?

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, JinéMédium.CZ, MojeRetence.CZ, fóra ETIQ a řady dalších.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře