Němečtí fašisté řeší, jak přinutit Facebook mazat nelíbivé zprávy

Něměcká média uvádí, že s tím jak jsou za dveřmi příští rok všeobecné volby, u některých německých politiků patrně fašistického vyznání narůstají obavy před tím, co označují za šíření „falešných zpráv“ a uvažují, že donutí Facebook, aby mazal příspěvky, které považují za nepřijatelné.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

Místopředseda parlamentní strany SPD Thomas Opperman řekl německému mediálnímu kanálu Funke Medien gruppe, že německá vláda se bude snažit činit Facebook odpovědným za šíření dezinformací, což by mělo jít až tak daleko, že budou nuceni mazat příspěvky. Opperman dodal, že k tomu budou patřit věci jako „vyfabrikované zprávy, konspirační teorie, šíření nenávisti a pobuřování“. Tomuto nápadu se dostalo podpory i u dalších prominentních politiků, když poslanec z Křesťanskodemokratické unie Patrick Sensgurg německým médiím řekl, že „cílené dezinformace se záměrem destabilizovat stát by měly být trestné“.

Celý článek na AC24.cz.
 

Použité zdroje

Text: AC24.cz, breitbart.com
Foto: AC24.cz

Čtěte také

YouTube vyhlašuje válku politicky nekorektním názorům či faktům aneb svoboda slova je perzekuována?

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na květen 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: