David Icke 08.10.2016 v Lucerně

Britský spisovatel a myslitel David Icke již 25 let odhaluje šokující tajemství a zatajované informace týkající se historie lidstva i našeho každodenního života. Zabývá se tématem „kdo a co skutečně kontroluje tento svět,” nebo alespoň tak to tvrdí. Jsou však jeho informace založené na skutečnostech?

Prostor pro Váš odkaz

David na mnoha konkrétních případech představuje propojení politické a ekonomické moci a varuje před tendencemi k totalitě, které tato spojení mohou přinášet. Informuje své čtenáře o hrozícím globálním fašistickém státě, varuje masy před plány další světové války, jež bude mít za následek vytvoření jediné síly, která bude mít moc vládnout celému lidstvu na planetě Zemi. Poukazuje na Nový světový řád formující se přímo před našima očima.
 

Hlavní témata

„Měsíční matrix” – Je náš Měsíc záměrně vytvořeným umělým tělesem?
„Struktura královských linií” – Původ a účel královských rodů v politice
„Problém, reakce, řešení” – Kým a proč jsou problémy ve světě vytvářeny?
„Věčná láska” – Uvědomujeme si, kdo vlastně jsme?
„Konec strachu a potlačování”
„Uprchlická krize” – A jak z ní ven
 

Můžete využít příležitosti a zúčastnit se debaty o důležitých otázkách ovlivňující náš každodenní život.
 

Vstupenky

www.vstupenkov.cz

Zóna 1 – 1.900 Kč (do 30.6.) / 2.350 Kč
Zóna 2 – 1.350 Kč (do 30.6.) / 1.700 Kč
 

Více informací:

http://davidickeinfo.cz/
Email: info@davidickeinfo.cz
 

Pohled redakce

My osobně, nejen při svých životních zkušenostech, v prezentaci vidíme poněkud zásadní problém tkvící v takzvané medvědí informační službě. Proč máme za seminářem chodit do Lucerny, dávat za vstupenku přemrštěných 1.700,- Kč a k tomu ještě za informace, jaké mohou být, a nejspíše také budou, pouhými spekulacemi, respektive konspiračními teoriemi? Viz například „měsíc jako záměrně vytvořené umělé těleso”? To jako vážně?

Pokud bychom mohli něco navrhnout, tak spíše zabývat se nutností změny socioekonomického systému než vírami, jakými jsou umělé měsíce, bohové a mimozemšťané (i když zrovna o existenci mimozemských civilizací už z principiálního hlediska pochybovat nelze). Nakonec rozhodnutí o účasti na takové společenské akci je na každém z vás, my se jí pochopitelně nezúčastníme a pokud Vy ano, budeme velmi rádi za případný diktafoní či telefonní záznam, jaký sem dodatečně vložíme. Případně předem děkujeme.
 

Příspěvek na nezávislou žurnalistiku

Martin Mojmír
Sledujte nás
Do jaké míry souzníte s článkem?

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, fóra ETIQ a řady dalších.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře