Napůl jako delfín, napůl jako krokodýl. V Číně chytili záhadného tvora, vypráví lidem pohádky Novinky.cz

Rybář v řece ústící do Východočínského moře chytil podivného tvora, který připomíná na jednu stranu delfína, protože má šedou hladkou kůži, na druhou stranu je podobný krokodýlu, protože má na hlavě dva výrůstky připomínající nadočnicové oblouky. Ve skutečnosti jde ale o zuby,“ krmí blbostmi Novinky.cz.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Takto začíná text článku na serveru Novinky.cz, ke kterému můžeme sdělit jediné – jde patrně o jeden z mnoha internetových výstřelků, na který se chytil už i mainstream, což podporuje fakt, že video je, jako obvykle, v době HD kamer a fotoaparátů, opatřeno velmi ubohým zařízením a ještě se na něm zmiňovaný „objekt“ prakticky nijak nehýbe. Za značně věrohodnější fikci lze považovat snad už i nafukovací lochnesku dostupnou v běžném hračkářství.

Zdroj „informace“ AP, kam když klikneme, žádný důkaz nenajdeme. Tímto způsobem svá tvrzení prokazují Novinky.cz.
 

Prokazatelné natýčení UFO
 

Obdobně stupidní je i následující aktuální snímek. Evropský „hněďák“ v Japonsku?


 

Samozřejmě je k němu lepší vysvětlení. To je tak, když vtípek připravuje blb. 🙂

Jaké z toho plyne ponaučení? Nevěřte každému nesmyslu, který Vám sdělí v hlavním proudu. Dělají si z Vás legraci všude, za všech okolností a pokaždé, když k tomu dostanou příležitost. Buďte kritičtí a vše si nechte pokaždé doložit.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: