Studio REPORT CNTV z 11.04.2016

Další protiuprchlická demonstrace, Jiří Černohorský a Zdeňek Chytra, kritika Zemana, děsivé plány Bruselu, blokace hranic 09.04.2016, trestní stíhání Martina Konvičky, razie německé policie, co je neomarxismus – to je stručný přehled zpráv České nezávislé televize (CNTV) šéfmoderátora Petra Richarda Orteka z 11.04.2016.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Rozpis programu

– Další protiuprchlická demonstrace: Se Sobotkou, EU a Merkel cesta do pekel! Lidi opět v ulicích!
– Vystouepní Jirky Černohorského a Zdeňka Chytry
– Zpěváci Dusilová a Koller kritizovali v živém přenosu Zemana
– Evropská unie je monstrum! Britský novinář se naštval a prozradil děsivé plány Bruselu
– Reportáž z blokace hranic 09.04.2016
– Martin Konvička čelí trestnímu stíhání
– Německá policie dělá razie v domovech vystavovatelů „proti-uprchlických“ internetových příspěvků
– Co je neomarxismus
 

Záznam zpravodajství


 

Archiv pořadů

Můžete sledovat rovněž archiv CNTV a to na YouTube, Google+RuTube (pro jistotu).
 

Diskuse k vysílání

V případě zájmu o sdělení či sdělování Vašeho či Vašich názorů nejen ke zpravodajství České nezávislé televize, se můžete obrátit na naše společné interFórum ZDE, popřípadě přejděte přímo do diskuse k tomuto článku ZDE.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: