Městskou policii v Praze 13 protiprávní jednání nezajímá. Psí nebo koňské exkrementy po ulicích nejsou problém

 

Že městskou policii v Praze 13, stejně tak jako Úřad městské části Prahy 13, protiprávní jednání konaná na území městské části Prahy 13 ať už kýmkoli příliš neberou, není žádnou novinkou. Např. již od roku 2015 se věnujeme odpadovému hospodářství [záloha] v místě trvalého bydliště šéfredaktora DuchDoby.CZ, kde prostě ať uděláte cokoli, pořádek nezajistíte. Tedy téměř cokoli, trestní oznámení a antipropagace jsme ještě nepodali…
 

Prostor pro Váš odkaz

 

Na VOhradě může srát opravdu každý

V pražských Stodůlkách, konkrétně na Velké Ohradě, mohou po ulicích beztrestně po chodnících srát jak psi, tak třeba i kozy a koně. Ostatně ona Velká Ohrada byla vždy tak trochu ghetto. Před privatizací místních králíkáren před osmi lety cikánské, no a dnes gádžovské. Na Velké Ohradě kromě vašich mazlíčků můžete srát i vy, přitom se třeba ještě s krysami brodit v nevyvážených odpadcích, ale co především, může se tu srát i přímo na vás. Ano, přímo na vás, pokud tu žijete, totiž dlouhodobě sere místní správa v čele se starostou Davidem Vodrážkou (ODS).

Například právě včera jsme téměř zachytili při činu místní jakousi koňařku, jež chodí do ulice Přecechtělova občasně nakupovat. Přijede si na koni, toho zaparkuje a vyvenčí pod stromem přímo pěkně naproti vchodu Martinova trvalého bydliště Přecechtělova 2238/1, kam se rázem line z kvalitně vyprodukovaného srance zápach, jenž musí čuchat. Že by ji ale napadlo si kromě rohlíků s pomazánkou z místa odnést i koblihy, to se můžeme spolehnout, že se nestane. Přitom místní vše sledují a nekonají. Jen samozřejmě opět ten Böhm „otravuje”…
 

Třeba i (na Vás) místní městská policie

Ani se neopovažujte nahlásit ať už jakýkoli přestupek. Místní městská policie má kompetence maximálně tak přijet, pronést když už nic jiného tak alespoň hloupé kecy, podnět možná předat, anebo ani nepředat ÚMČ Prahy 13, čímž vše skončí a reálně se nic nestane. V Praze 13 za to, že se někdo jiný dopustí protiprávního jednání, dokonce můžete snad vy sami. A dostanete to dáno hned telefonicky patřičně najevo. No vyposlechněte si sami.
 

Telefonní rozhovor s místními strážníky


 

Občanská výchova městskou policií

Co jsme se z rozhovoru dozvěděli? Tak v první řadě to, že je nutné, abychom případného pachatele sami zadrželi do příjezdu hlídky městské policie na místě. To patrně zahrnuje například v tomto případě zmrdku na koni dohonit a hezky jí poprosit, aby posečkala na hlídku, která si přijede tehdy, až uzná za vhodné, anebo třeba ani nepřijede vůbec, neboť se nám po odjezdu z místa, kde jsme ale opravdu na strážníky nečekali, nikdo neozval.

Ve druhé řadě jsme se dozvěděli, že městskou policii věc vlastně vůbec nezajímá, že ji s tím zřejmě vysloveně otravujeme. (Malo)měšťák po telefonu, jak můžete ze záznamu slyšet, neprojevil vůbec žádný zájem o náš videozáznam odjíždějící zmrdky na koni, ale odmítl řešit i záznam z kamery Martinova SVJ, kterou mají na domě právě z podobných důvodů záměrně umístěnu a kterou Výbor SVJ s KRK údajně při komunikaci s městskou policií a ÚMČ Prahy 13 používají. Tato kamera na domě docela jistě zachytila i obličej koňařky, na základě kterého by mělo být snadné tuto vypátrat a minimálně ji za její protiprávní jednání, tedy přestupky, pokutovat a zejména řádně poučit. Místo toho jsou ale poučování občané a to tak, aby se příště na všechno vysrali. Protože na všechno chce srát i místní městská policie se starostou Davidem Vodrážkou a jeho úřadem městské části v čele.

„To asi né kamerový záznamy. Co nám to řekne, že je to nějaká paní s koněm jo?” Městská policie Praha 13

Když to shrneme, tak jak můžeme respektovat někoho, jako je strážník městské policie, když tito sami nejsou schopni dodržovat hned první paragraf základní povinnosti strážníka městské policie? Konkrétně § 6 (1) „Při provádění zákroků a úkonů k plnění úkolů obecní policie je strážník povinen dbát cti, vážnosti a důstojnosti osob i své vlastní a nepřipustit, aby osobám v souvislosti s touto činností vznikla bezdůvodná újma a případný zásah do jejich práv a svobod překročil míru nezbytnou k dosažení účelu sledovaného zákrokem nebo úkonem.” Dále pak § 6 (3) „Strážník je povinen poskytnout pomoc v rozsahu svých oprávnění a povinností podle tohoto nebo zvláštního zákona každému, kdo o ni požádá.” A nakonec § 7 (2) „Strážník je i mimo pracovní dobu povinen v mezích tohoto zákona provést zákrok, popřípadě učinit jiné opatření, zejména vyrozumět nejbližší útvar policie, je-li páchán trestný čin nebo přestupek, kterým je bezprostředně ohrožen život, zdraví nebo majetek. Pokud se v tomto případě strážník neprokazuje podle § 9 odst. 1, prokáže příslušnost k obecní policii průkazem obecní policie.
 

Aktivista a YouTuber Mike Pán by mohl vyprávět

Aktivista a YouTuber Mike Pán by mohl vyprávět. Mike Pán se svým osobitým zmrdobijeckým způsobem dlouhá léta příkladně věnuje bezpečnostním složkám a svými videi upozorňuje na jejich opakovaná a neustálá pokrytectví až protiprávní jednání, která ale už kromě něj dále nikdo sám od sebe neřeší. O některých případech jsme ostatně už psali [2]. Například i o známém zmrdovi Miroslavu Stejskalovi. No a nakonec i o omezení osobní svobody zakladatele Svobodného vysílače CS Pavla Hlávky a jednání nevzdělaných strážníků městské policie 28. října 2016 v Prazeměstské policii města Vrchlabí ignorující pravidla silničního provozu, když botičkovala auta na volných parkovištích. No zkrátka seskupení tolika kokotů v rámci jedné konkrétní státní složky jen těžko pohledat.
 

UŽ JSTE DNES PŘISPĚLI NA NEZÁVISLOU ŽURNALISTIKU? POKUD NÁM MŮŽETE POMOCI, KLIKNĚTE SEM.

Michal Čech

je externím spolupracovníkem DuchDoby.CZ, trvale bytem a zaměstnáním v Německu, spoléhajícím se na článek 17 československé Listiny základních práv a svobod. Pro publikaci využívá serverů proxy, neboť si přeje setrvat v anonymitě. Jméno Michal Čech je tedy pouze „umělecké”, používané výhradně kvůli oslovování. Na jiných serverech, kde figuruje svým svérázným způsobem (pálí natvrdo), je Michal též znám pod pseudonymem „Qestament”. Často sarkastický „zmrdobijec” bez servítek.

Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Anonym
Anonym
3 roky před

Dobrý den. Sleduji Váš web od doby řešení „zmrdů“ v SVJ a tady s tímto Vám můžu pomoci. Paní „koňařka“ je dcerou partnerky doktora ve čtvrtém patře Přecechtělova 2238, která navštěvuje všem známého dýlera drog v pátém patře, se kterým asi posledního půl roku fetuje. Nebo minimálně od něj nakupuje. Potkal jsem i zfetovanou jednou u Alberta. Tak pokud byste ji chtěl hledat nebo předat policii, můžete téhle informace využít. Fandím Vám, děkuji za Vaši práci.

Martin Mojmír
Admin
3 roky před

@Anonym: Hezký den. Váše informace jsem včera zavolal na místní strážníky, načež jsem v očekávání, že se mi nikdo neozve a věc řešit nebude a to i když je k dispozici jak nahrávka má, tak záznam z kamery SVJ. V každém případě věc dotáhnu do konce a budu informovat. Za Vaše informace děkuji.