Pronásleduje a okrádá primátor Hřib důchodce? Piráti se bojí přímého střetu, i přes výzvu reagovat totiž raději mlčí

Příspěvek na nezávislou žurnalistiku

Na YouTube kanále Michala a Petra KPV 0249 vystoupil v polovině ledna 2019 se svým advokátem Norbertem Naxerou údajný poškozený pan Augustin, který hovoří o svém střetu se současným primátorem Prahy Zdeňkem Hřibem. Ten ho dle svých slov pronásleduje a okrádá.Dnešní vysílání bude o tom, že pražský primátor, MUDr. Zdeněk Hřib, je prase a okrádá důchodce,” zahajuje Michal Svatoš pořad.
 

Prostor pro Váš odkaz

Video z dílny Michal a Petr KPV 0249, MaP 205

Naše redakce získala jedinečné materiály de-facto minimálně do jisté míry potvrzující, že se nejedná o pomluvu, nýbrž fakt a to ať už jen z důvodu, že Piráti nehodlají danou věc vůbec řešit. Nevěříte? Zeptejte se jich sami!
 

Otevřená e-mailová komunikace s Piráty

Martin Mojmír

Hezký den,

na YouTube jsem nalezl video týkající se vašeho primátora Zdeňka Hřiba, kde jsou docela ostrá oznamující tvrzení, tzn. nikoli sdělování pouhých názorů. Je obsah pravdivý, což potvrdíte tím, že věc nebudete řešit, resp. se proti tomu nijak neohradíte, anebo se obsah nezakládá na pravdě, což potvrdíte např. podáním žaloby na ochranu osobnosti? Samotného by mne zajímalo, jak to je. Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=eFg9PS8uKxM

Předem děkuji za odpověď, pokud tedy nějaká vůbec od vás dorazí…

Martin Mojmír

 

Michal Zachar

No přeposlali jsme to našim kolegům do Prahy, ale tohle je skutečně něco, na co se normálně reagovat nedá. Uvidíme, zda se tím pan primátor bude chtít vůbec zabývat. Víte většina těch moderních „hrdinů“ dnešních youtube času se pokouší vyvolávat spory jen proto, aby měli pozornost, když bude někdo vykřikovat, jé Hřib na mě podal trestní oznámení, budeme tím dělat službu jemu, nikoliv sobě.

Michal Zachar – mediální odbor

 

Martin Mojmír

Hezký den, děkuji za odpověď.

Pokud takové věci řešit nebudete, pak nejeden může dostat dojem, že je pravda na straně YouTubera a zvlášť tehdy, pokud tento svá tvrzení dokládá určitými konkrétními materiály, nemyslíte? Jde-li o pomluvu, je to, pokud vím, trestný čin, přičemž přeci soudní spor bezesporu vyhrajete, nebo ne?

Čili žádný výstup z toho skutečně z Vaší strany nebude? Nebo alespoň nějaká jiná (mediální) rekce na daná tvrzení? Reakce s důkazy?

Pokud se nebudete oněm nařčením bránit, máme jim my občané věřit a volit tedy někoho jiného? Protože my přeci chceme znát pravdu a tu najdeme kde, když máme jen jeden úhel pohledu, načež ten Váš je buď ignorace, anebo vyhýbání se konfrontaci? Čili tvrdí YouTuber pravdu, kterou dokládá konkrétními podklady, anebo ji máte Vy, avšak kterou nepodkládáte ničím? Opravdu bych to nebral na lehkou váhu, přihráváte tím totiž jen argumenty YouTuberovi a já, co by, mimo jiné, nezávislý žurnalista, z toho také vyvodím své byť třeba i jen předpoklady. Nedávejte mi, prosím, do ruky argumenty proti Vám…

Martin Mojmír

 

Michal Zachar

Dobrý den, na video nebudeme vůbec reagovat. Díky za zaslání.

Michal Zachar

 

Martin Mojmír

Hezký večer,

v tom případě věřím obsahu daného videa a Vaší reakci budu mediálně interpretovat. Děkuji Vám za odpovědi.

Ve skryté kopii s poděkováním za informace obsažené ve videu jeho autorovi.

Martin Mojmír

 

Jak napsali, tak se i stalo

Piráti skutečně dál už nenapsali a my tak s Vámi sdílíme komunikaci s nimi (originální soubory ZDE). Můžete sami díky této investigaci vidět, co Vás možná čeká, pokud s Piráty, anebo minimálně s Pirátem Hřibem, přijdete někdy osobně do styku. Sami si odpovězte na otázku, zda a do jaké míry něco takového chcete.
 

Vaše dotazy a diskuze

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii a jazyk český. Věnuje se zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, JinéMédium.CZ, MojeRetence.CZ, fóra ETIQ a řady dalších.

1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře