Alternativní média v březnu 2016

Jelikož nechceme přímo kopírovat, agregujeme pro Vás výběr toho, o čemž netvrdíme, že je automaticky pravda (ověřujete si sami), ale co pokládáme za zajímavé nebo důležité k přečtení. Vždy název a odkaz na zdroj s případným komentářem. Zde je výběr z alternativních médií za březen 2016.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Výběr článků

Zeman by vzal ČT poplatky. Je to bezprecedentní útok, brání se televize

Rozhodně souhlasím s prezidentem. Česká televize i Český rozhlas, i dle mého názoru a poznání, už hezkou řadu let neplní svojí funkci, a tak by měli mít občané právo koncesionářské poplatky neplatit, a to i v případě, že televizní či rádiový přijímač mají. Já osobně poplatek ČT přes dva roky neplatím, televizi jsem z jistých důvodů přestal „živit“ a informace odebírám zejména z jiných zdrojů – alternativních médií, jež mi, na rozdíl od mainstreamu, spojují střípky dohromady tak, že vše do sebe zapadá. Zprávy typu „Voda zamrzá při tolika stupních, Tygr se kamarádí s telátkem“ apod., či propaganda USA a politických stran, mě v hlavním zpravodajském čase skutečně nezajímají. Takové „zprávy“ mají být řádně označeny a mít vlastní vysílací čas. A i přes to bych za ně neměl muset platit.
 

Umělá modifikace počasí potvrzena. Veřejné oznámení o místních modifikacích počasí v Los Angeles, Kalifornie

 

Velký průlom proti geoinženýrství. Kyperský ministr se zavázal, že vyšetří chemtrails

 

Revoluce v sociálním systému? Garantovaný příjem testuje stále více zemí

 

Čo sú geneticky modifikované organizmy? Vysvetlené v 1 minúte

 

Sdílejte. To se ČT poněkud vymklo kontrole. Veterán z Iráku už asi další medaili nedostane…

Zde se mi nelíbí záznam, jaký byl značně sestříhán. Stříhání je v pořádku v době, kdy je k dispozici i naprosto neupravovaný, nesestříhaný, zdroj. Takto [1] [2] postupujeme například my a považujeme za v pořádku.
 

Lidový obyčej letos jinak – vynášení morgany Angely – Plzeň 13. března 2016

A třeba toto je záležitost, se kterou nemohu souhlasit. Řešit agresi agresí. Vyřvávání, sestrojování a pálení figurek kohokoli nejen, že nikomu a ničemu neprospěje, ale spíše podněcuje hněv a agresi všech stran. Nehledě na to, že to není dospělé. Opět jde o „demonstraci“ proti něčemu, nikoli ale už za něco konkrétního funkčního. Jak řekl Jan Werich ve filmech Císařův pekař a pekařův císař – „bořit a ničit dovede každý„. Jsme opět u toho, že je třeba „něco, nějak, někdy“ udělat. A hlavně to musí to „něco“ udělat „někdo“. To je už ohrané klišé, zatím totiž nikdo příliš nebuduje. Vyjma tedy některých konkrétních výjimek
 

Z Bratislavy do Vídně za osm minut? Postarat se o to má Hyperloop

Toto není žádná novinka, nýbrž technologie existující desítky let (např. Maglev). Zde stále jen narážíme na omezení současného socio-ekonomického systému, viz dokumentyorientační příručka Hnutí Zeitgeist.
 

Tvrdá rána pro všechny skeptiky. Sprejování atmosféry tryskovým letounem zachyceno na videu

Zde se obávám, že o žádnou ránu, natož tvrdou, nejde. Jsou zachycena letadla, jež v určité výšce narážejí na určité tlaky a hustotu vzduchu, v rámci čehož mohou vznikat reakce. A co se Chemtrails týče, zde se přikláním na stranu existence, neboť důkazy jsou. Nikoli však v tomto článku.
 

Jean-Claude Van Damme promluvil o Rockefellerech, Rothschildech a Tedu Cruzovi, co nedovolí Trumpovi zvítězit

 

Němci k nám vysídlí migranty. Bylo to dlouhodobě připravováno. Další desítky milionů migrantů v pohybu. Václav Klaus přiznal, že vyvolal skandál

 

Investigativní novinařina pohledem Vladimíra Kapala

Aktualizace kauzy s detailním rozborem, kam až alternativy a následky jejich činů mohou docházet. Podotýkám, že zde je potřeba usednout a skutečně důkladně prostudovat celý obsah včetně všech souvisejících odkazů.
 

Orbán: Európa nie je slobodná – v Európe je zakázané hovoriť pravdu

 

Ministerstvo financí má nakročeno získat pravomoc zablokovat jakýkoliv web

 

OEM laptopy a bezpečnost Windows 10

 

Agresivita světových médií vůči Rusku

 

Česko dá zemím v Evropě 100 miliónů na pomoc s uprchlíky

 

V Bruselu vybuchují migranti, ale čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních zbraní policií. A bez soudního rozhodnutí! Fašismus v přímém přenosu!

 

CNN vysílala CCTV záznam z roku 2011 s tvrzením, že to je z úterních útoků v Bruselu

 

Režim neunesl projev Adama B. Bartoše v Praze a za pomoci těžkooděnců rozehnal pokojnou demonstraci Národní demokracie. Fašizace ČR pokračuje!

 

Lucembursko rozhodlo: Cizinci volební právo nedostanou

 

8 minutový chirurgický zákrok, který vám navždy poskytne nadlidský zrak

 

Česko podpoří „rakovinový“ pesticid. „Kvůli Agrofertu“, zlobí se poslankyně

 

Další bič na Babiše. Své straně už by nemohl půjčovat, chce Kalouskův muž

 

Ekonom Martin Armstrong se ptá: „Kdy bude Trump zavražděn?“

 

Poslanec Gabal chce, aby soudy začaly vypínat všechny ty Aeronety a proruské weby! Co co takhle raději „vypnout“ jeho stranu na podzim ve volbách?

 

Sdílejte zakázaný dokument ČT – dokument byl natočen skrytou kamerou

 

Nový vědecký objev popisující mechanismus souvislosti očkování v těhotenství a autismu a POZVÁNKA na tiskovou konferenci

 

Mentálně nevyvinutí aktivisté ničící čínské vlajky

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na květen 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: