Valerij Viktorovič Pjakin 11.2017

Dovolujeme si Vám opět předložit přehled videí předního ruského politologa V. V. Pjakina hovořícího o aktuální politické situaci „doma” i ve světě aneb co se děje z jeho úhlu politologicko-analytického pohledu.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

V. V. Pjakin 05.11.2017


 

V. V. Pjakin 13.11.2017


 

V. V. Pjakin 20.11.2017


 

V. V. Pjakin 27.11.2017


 

Agregace videí

Videa Valerije Viktoroviče Pjakina zveřejňujeme pouze opatřená kvalitními českými titulky od Ireny Aneri, které tímto velice děkujeme za skvěle odváděnou práci. Bez překladů by se mnozí z nás informace nedozvěděli.

DuchDoby.CZ
Sledujte nás
Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
1 Komentář
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Miloslav Dědek
Miloslav Dědek
22.12.2017, 11:30

Materiálně- technická základna světa se vyvíjí stále se zrychlujícím tempem. Naproti tomu vývoj realizace především mezinárodní politiky stagnuje. Uvedený nesoulad je nezbytné pokud možno co nejrychleji odstranit nebo to špatně dopadne.

Předpovídat budoucnost je přežitek, je to zastaralé. Svět už se už vyvinul tak, že budoucnost je možné globálně realizovat. Jedna možná alternativa realizace budoucnosti je uvedena v článku: SOUČASNOST A BUDOUCNOST LIDSTVA – (odstraněn spam, pozn. redakce Duchoby.CZ)

Jak zneužívá globální finanční elita k ovládání světa globální finanční systém je pěkně vylíčeno ve zprávě: „Ronald Bernard o manipulácii sveta elitami pomocou finančného systému“ – (odstraněn spam, pozn. redakce Duchoby.CZ)

Uvedenou problematikou se zabývá také zpráva: „Svetový podvod s financiami odhalený“ – (odstraněn spam, pozn. redakce Duchoby.CZ)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x