Česká nezávislá televize 30.03.2016

Podobně jako Svobodný vysílač CS na své stránce jsme se i my rozhodli agregovat pro Vás, naše čtenáře, pravidelné internetové vysílání České nezávislé televize (CzechNewsTv, CNtv) zpravodaje a moderátora Petra Richarda Orteka, jaký informuje o stavu věcí v České republice i ve světě jinak, než jak tomu činí mainstream v rámci přikazované politické korektnosti. Ze svého úhlu pohledu.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Program vysílání

– Hodnocení a pohled na přerušenou demonstraci 26.03.2016 v Praze včetně video sestřihu
– Otevřený dopis policii ČR
– Co je uvedeno v Listině základních práv a svobod
 

Zpravodajství

 

Archiv pořadů

Můžete sledovat rovněž archiv CNTV a to na YouTube, Google+ a pro jistotu jako zálohu na RuTube.
 

Chystaná akce

Ve čtvrtek 31.03.2016 můžete „poslouchat“ přímý přenos z demonstrace „Bota pro Merkelovou“, jež bude zajišťovat „Svobodné“ rádio. CNTV bude tento zvukový signál přenášet a případně doplňovat komentáři ze studia. Za nás doporučujeme sledovat přenos CNTV, ovšem komentáře ze strany „Svobodného“ rádia berte s rezervou

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, fóra SebeSdílení a řady dalších.

Martin Mojmír
Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x