Protest proti mediální blokádě Republikánů 11.10.2017 od 16.45 před sídlem TV Nova

Ve středu 11. října 2017, tedy zítra, proběhne, od 16:45 hodin před sídlem TV NOVA (Kříženeckého nám. 1078/5 Praha 5), protest proti surovému znásilnění demokracie. Akci podporuje a připojují se k ní například iniciativy Referendum ČSR, Občanské referendum A Dost Republiku zpátky občanům.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Výzva předsedy SPR-RSČ (Republikánů) Miroslava Sládka

Od listopadu 1989 je to poprvé, kdy jsou vládnoucí garniturou dodnes bohužel složenou převážně z prominentů předlistopadového režimu, jejich potomků a přisluhovačů a udavačů z tajné politické policie, především prostřednictvím jimi vlastněných médií hrubě zmanipulovány parlamentní volby. Možná že předchozí volby byly svobodné, nyní jsou rozhodně zmanipulované, takže v logické posloupnosti je již jenom úplné zrušení voleb. V tom spočívá největší nebezpečí takové manipulace a nad slunce jasněji odhaluje skutečné plány a cíle vládnoucí garnitury. Znovunastolit diktátorský a totalitní režim, ve kterém masy bezprávných otroků slouží hrstce vyvolených.

Přijďte podpořit požadavek na stejné možnosti pro všechny kandidující politické strany prezentovat svůj program a svoje názory v médiích všeho druhu. Přijďte teď, protože příště již nemusí nikdy být!

 

Výzva zastupujícího předsedy Referenda ČSR Jindřicha Tichého

Za iniciativy Občanské referendum, A Dost Republiku zpátky občanům a Referendum ČSR se připojujeme k protestu proti manipulací mediálních mafií.

Podporujeme protest Republikánů a doplňujeme výzvou pro každého, kdo si přeje Referendum o vystoupení z Evropské Unie. Pokud připustíme tyto mediální cenzury, jak bude asi probíhat mediální kampaň a cenzura při samotné referendum CZExit? Cenzura, překážky a blokády práva rovného přístupu k informacím, prováděné mediálními mafiemi, poplatnými politickým mafiím, se nezlepší, budou se naopak stále zhoršovat. Podpořte boj proti cenzuře.

Jindřich Tichý, zastupující předseda Referenda ČSR

 

Autor článku

Jindřich Tichý

Sledujte nás

Externí autor

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Externí autor
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: