Software a spolupráce / Z-Day Čr 2015

Takzvaný Z-Day je přednáškovým dnem Hnutí Zeitgeist, prostřednictvím kterého Vás toto seznamuje nejen se svojí činností, respektive společensky prospěšnými projekty jeho členů, příznivců, sympatizantů, popřípadě dalších skupin a/nebo samostatných aktivistů sdílejících společný nebo alespoň související myšlenkový tok.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Záznam přednášky

Michal Mauser – Software a spolupráce

Záznam přednášky ze Z-Day Čr 2015 konané dne 21.03.2014 v prostorách Nového světa ve Zlíně.

 

Anotace

Principy, licence a příklady, na kterých stojí open-source a svobodný software a které by pro svou transparentnost a efektivitu měly být aplikovány na většinu odvětví včetně rozhodovacích procesů a řízení celé společnosti. V přednášce je také navrhnuto několik kroků, které můžeme podniknout již dnes k podpoře tohoto smýšlení.
 

Web

http://www.zeitgeistmovement.cz
 

Facebook

http://www.facebook.com/zgmcz
 

YouTube

http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMVideo
http://www.youtube.com/user/mmartinb84
 

Diskuse

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=47&t=106
 

Podpora

Pokud Vás přednáška zaujala a souzníte s ní, prosíme, zauvažujte nad možností podpořit nás příspěvkem ve výší třeba i jen sto či dvě stě korun měsíčně, anebo alespoň jednorázově. Přispějete na dobrou věc a my tak budeme moci nejen v této společensky prospěšné činnosti pokračovat. Číslo účtu je 55555513 / 2010. Srdečně děkujeme.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, fóra SebeSdílení a řady dalších.

Martin Mojmír
Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x