Software a spolupráce / Z-Day Čr 2015

Takzvaný Z-Day je přednáškovým dnem Hnutí Zeitgeist, prostřednictvím kterého Vás toto seznamuje nejen se svojí činností, respektive společensky prospěšnými projekty jeho členů, příznivců, sympatizantů, popřípadě dalších skupin a/nebo samostatných aktivistů sdílejících společný nebo alespoň související myšlenkový tok.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Záznam přednášky

Michal Mauser – Software a spolupráce

Záznam přednášky ze Z-Day Čr 2015 konané dne 21.03.2014 v prostorách Nového světa ve Zlíně.

 

Anotace

Principy, licence a příklady, na kterých stojí open-source a svobodný software a které by pro svou transparentnost a efektivitu měly být aplikovány na většinu odvětví včetně rozhodovacích procesů a řízení celé společnosti. V přednášce je také navrhnuto několik kroků, které můžeme podniknout již dnes k podpoře tohoto smýšlení.
 

Web

http://www.zeitgeistmovement.cz
 

Facebook

http://www.facebook.com/zgmcz
 

YouTube

http://www.youtube.com/user/TZMCzech
http://www.youtube.com/user/TZMVideo
http://www.youtube.com/user/mmartinb84
 

Diskuse

https://forum.sebesdileni.cz/viewtopic.php?f=47&t=106
 

Podpora

Pokud Vás přednáška zaujala a souzníte s ní, prosíme, zauvažujte nad možností podpořit nás příspěvkem ve výší třeba i jen sto či dvě stě korun měsíčně, anebo alespoň jednorázově. Přispějete na dobrou věc a my tak budeme moci nejen v této společensky prospěšné činnosti pokračovat. Číslo účtu je 55555513 / 2010. Srdečně děkujeme.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Pouhé udržení našich webových stránek online na internetu nás stojí měsíčně 1.800 Kč.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.

Více o tom, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE. Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, pokud se pro ni rozhodnete, předem srdečně děkujeme!
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: