Agenda za červen 2017 a možnosti podpory

V červnu 2017 jste nám přispěli celkem 1.200 korunami, čímž jste zajistili provoz našich-Vašich webových stránek a projektů DuchDoby.CZ, interForum.czZeitgeistMovement.cz, za což Vám, našim čtenářům, podporovatelům a sympatizantům, velmi děkujeme. Vzhledem však k tomu, že stejně jako na únor tohoto roku jsme nedosáhli nikam výše, tedy ani na agregaci aktualit, nebude v červenci na DuchDoby.CZ vydán žádný článek.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Pro průběžné věnování se alespoň Agregaci aktualit postačilo přitom dovybrat „jen” 300 CZK. Vaše příspěvky tak pokryly pouze provoz projektů, samozřejmě i to je velmi důležité.

Přejete-li si rozšíření o další oblasti působnosti, je potřeba nám pomoci, a to nejlépe svým aktivním přičiněním, anebo alespoň finančním darem. Z Ruska či jiných východních zemí, jak se mnozí nejen presstitutští lháři a podvodníci snaží tvrdit, nám korunky netečou, jsme závislí jen na Vás, našich čtenářích a sympatizantech. Totiž bez Vás to žel nepůjde, jakože jak můžete pozorovat, to skutečně nejde.
 

Agenda za červen 2017

V červnu bylo vydáno celkem 9 článků. Většina našich aktivit je podrobněji rozepsána v transparentním Redmine úkolníku, kam můžete, tedy pokud Vás to zajímá, online nahlížet. Od června 2017 je Redmine úkolník používán na veškerou činnost projektů spolku ETIQ.CZ, z.s.
 

Možnosti inzerce

Kromě společensky prospěšných aktivit ve formě informování o událostech, principech a příčinách (vzniků) problémů s návrhy jejich řešení, vlastního vyšetřování a zveřejňování různých nejen aktuálních kauz apod. Vám můžeme nabídnout rovněž volné inzertní plochy v podobě odkazujících obrázkových bannerů, respektive aktivity společensky povětšinou nepřínosné, avšak obchodně žádané. Jednoduše za pevně definovaný příspěvek se revanšujeme zobrazením Vaší neklamy (nelhavé reklamy), po smluvně (stačí mailem) dohodnutou dobu. Vystavíme i daňový doklad, abyste si mohli příspěvky odečítat z daní. Pro aktuální nabídku přejděte na tuto stránku.
 

Jak můžete pomoci

Pokud Vám je naše činnost sympatická a cítíte, že je zároveň i užitečná, prosíme, zvažte svoji pomoc. Pomoc ve formě přiložení rukou k dílu, anebo alespoň finanční, byť drobnější, za to nejlépe pravidelnou, kterou nám můžete věnovat. Třeba i pouhých 100 či 200 korun měsíčně. Totiž jen na provoz našich-Vašich webových projektů DuchDoby.CZ, interForum.czZeitgeistMovement.cz je zapotřebí přesně 600 CZK měsíčně a to do toho nepočítáme články či jakékoli jiné aktivity. Pouze hosting. Pracujeme naprosto dobrovolně, ve svém volném čase a zcela odkázáni na sebe a Vás. Nemáme a pravděpodobně nikdy ani nedostaneme žádné dotace; nevýdělečných a/nebo projektů nijak majetkově či egoisticky zajímavých se takové záležitosti nejen že netýkají, ale naopak se proti nim bojuje, viz například aktuální „zajímavost” v podobě zavádění jakéhosi „ministerstva pravdy”, které nám v ČR zavedl ministr nevyChovanec s jistým „evropsky hodnotnýmJakubem Jandou. Už jen z tohoto důvodu je to tedy především o Vás, neboť horší než zlo je nečinné dobro. Nejde o to mít vždy pravdu. Jde o možnost být pravdě blíže v podobě práce konané od srdce a z pudu sebezáchovy, kterou se snažíme pro Vás, i samozřejmě nás, vykonávat. Proto nám prosíme, je-li to alespoň trošku ve Vašich silách, pomozte, ať můžeme třeba i trochu více než jen internetově přežívat.

Na závěr znovu připomeneme, že si své příspěvky můžete odečítat z daní, a to jak firmy, tak soukromé osoby a popřejeme, ať se Vám, pokud možno, daří. Buďte také změnou, kterou chcete vidět v ostatních a děkujeme za Váš případný zájem o sebe a své okolí tím, že pouze nečekáte, až za Vás Vaše problémy vyřeší někdo jiný.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: