Agenda za březen 2017 s prosbou o pomoc

V březnu jste nám přispěli celkem 4.400 korunami, čímž jste zajistili náš dubnový provoz, agregaci aktualit České nezávislé televize a předního uznávaného ruského politokolga V. V. Pjakina společně s vydáváním událostí a komentářů. Přejete-li si rozšíření o další oblasti působnosti, můžete nám pomoci svým aktivním přičiněním nebo finančním darem. Jsme tu zejména díky Vám a pro Vás, naše návštěvníky, čtenáře a sympatizanty.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

Kauzy pod okulárem se v dubnu nekonají, neboť se nám nikdo ke spolupráci s námi nepřihlásil a nestačil na ně ani příjem. Zveřejnění dalších informací ke kauze Slevomat a poukázání získanými fakty na lhostejnost Magistrátu hl. m. Prahy, MěÚ pro Prahu 13 a zejména místních obyvatel ve věci dlouhodobé ignorace neustále postupně zhoršujícího se životního prostředí na pražských Stodůlkách se tak odkládá, ačkoli surové materiály máme. Záleží pouze na Vás, čtenářích, zda Vás naše informace a materiály zajímají a přejete-li si z nich další nebo nové výstupy. A především pak zda máte zájem o návrhy efektivního řešení. Tohoto, jak uvádíme, můžeme dosáhnout pouze společně, a to buď Vaším vlastním aktivismem, anebo alespoň finančním příspěvkem na aktivismus náš. My žel nemáme (nárok na) žádné dotace. Při nedostatku zájmu se musíme více věnovat společensky nepřínosným způsobům obživy.
 

Agenda a investice za březen 2017

V březnu bylo vydáno celkem 18 článků. Naše aktivity jsou podrobněji rozepsány v Redmine úkolníku, kam můžete, tedy pokud Vás to zajímá, nahlédnout.
 

Možnosti inzerce

Kromě společensky prospěšných aktivit ve formě informování o událostech, principech a příčinách (vzniků) problémů s návrhy jejich řešení, vlastního vyšetřování a zveřejňování různých nejen aktuálních kauz apod. Vám můžeme nabídnout rovněž volné inzertní plochy v podobě odkazujících obrázkových bannerů, respektive aktivity společensky povětšinou nepřínosné, avšak obchodně žádané. Jednoduše za pevně definovaný příspěvek se revanšujeme zobrazením Vaší neklamy (nelhavé reklamy), po smluvně (stačí mailem) dohodnutou dobu. Vystavíme i daňový doklad, abyste si mohli příspěvky odečítat z daní. Pro aktuální nabídku přejděte na tuto stránku.
 

Jak můžete pomoci

Pokud Vám je naše činnost sympatická a cítíte, že je zároveň i užitečná, prosíme, zvažte svoji pomoc. Pomoc ve formě přiložení rukou k dílu, anebo alespoň finanční, byť drobnější, za to nejlépe pravidelnou, kterou nám můžete věnovat. Třeba i pouhých 100 či 200 korun měsíčně. Totiž jen na provoz našich webových projektů DuchDoby.CZ, interForum.czZeitgeistMovement.cz je zapotřebí přesně 600 CZK měsíčně a to do toho nepočítáme články či jakékoli jiné aktivity. Pouze hosting. Pracujeme naprosto dobrovolně, ve svém volném čase a zcela odkázáni na sebe a Vás. Nemáme a pravděpodobně nikdy ani nedostaneme žádné dotace; nevýdělečných a/nebo projektů nijak majetkově či egoisticky zajímavých se takové záležitosti nejen že netýkají, ale naopak se proti nim bojuje, viz aktuální novinka v podobě zavádění jakéhosi „ministerstva pravdy”, které nám v ČR zavádí ministr Chovanec s jistým „evropsky hodnotnýmJakubem Jandou. Už jen z tohoto důvodu je to tedy především o Vás, neboť horší než zlo je dobro, které nedělá nic. Nejde o to mít vždy pravdu. Jde o možnost být pravdě blíže v podobě práce konané od srdce a z pudu sebezáchovy, kterou se snažíme pro Vás, i samozřejmě nás, vykonávat. Proto nám prosíme, je-li to alespoň trošku ve Vašich silách, pomozte, ať můžeme třeba i trochu více než jen internetově přežívat.

Na závěr připomeneme, že si své příspěvky můžete odečítat z daní, a to jak firmy, tak soukromé osoby a popřejeme, ať se Vám, pokud možno, daří. Buďte také změnou, kterou chcete vidět v ostatních a děkujeme za Váš případný zájem o sebe a své okolí tím, že pouze nečekáte, až za Vás Vaše problémy vyřeší někdo jiný.

Sledujte nás

Martin Mojmír

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na září 2019 jsme vybrali 1.300 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky, co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, interForum.cz a řady dalších.

Martin Mojmír

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: