Agenda za leden 2017, nezájem čtenářů a pozastavení činnosti

V lednu jste nám přispěli celkem 1.300 korunami, díky čemuž „přežijeme” únor, ovšem vzhledem tomu, že se nám tento měsíc nepodařilo vybrat ani na agregaci aktualit, natož na cokoli dalšího, co jsme dosud vydávali i bez veřejné podpory, musíme publikační činnost pro tentokrát zcela pozastavit. V únoru 2017 tak z důvodu prakticky minimální pomoci veřejnosti nebude na DuchDoby.CZ vydán žádný článek.

Prostor pro Váš odkaz
Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM)

S tím samozřejmě souvisí i následující naše naprosto nulová aktivita na sociálních sítích, kde nás k dnešnímu dni sice sleduje, ale téměř nikterak nepodporuje, přesně 343 „fanoušků”. Obáváme se a je nám líto, ale pouhé lajky k našemu provozu nestačí. Pro alespoň základní publikační činnost je měsíčně potřeba nejméně 1.500 CZK.
 

Agenda a investice za leden 2017

V lednu jsme značně pokročili ve vývoji webu DuchDoby.CZ koupí a konfigurací rozšířené webové verze šablony, což nás (respektive mě) stálo necelých 1.800 CZK a vydali opět nezanedbatelné množství, celkem 22, článků. Společně s koupí pokročilé webové šablony, díky které se nám otevřely nové nejen publikační možnosti, jsme investovali dále do profesionální aplikace na zpracování videí EDIUS (8.x) částkou celkem 7.100 CZK, takže kromě pasivního mínusu 200 CZK jsme se finančně propadli o dalších aktivních 8.900 CZK. Nešlo to jinak, tato investice byla zkrátka pro kvalitativní práci nutná, s levnějšími produkty pracovat prostě dost dobře nelze.

Pro eventuální vyčtení našich dalších aktivit můžete nahlédnout do transparentního úkolníku Redmine. Starší agenda, nebo spíše strozší výpis, zejména za Hnutí Zeitgeist, je k dispozici ZDE.
 

Články v lednu 2017

# 01. Studio REPORT ČNTV 12.2016
# 02. TV MAGAZÍN ČNTV 12.2016
# 03. StudioLIVE rádia Ubuntu 12.2016
# 04. Setkání Hnutí Zeitgeist a redakce DuchDoby.CZ
# 05. Agenda za prosinec 2016 a prosba o pomoc
# 06. Co je to Zeitgeist na Svobodném rádiu
# 07. WhatsApp komunikátor není bezpečný
# 08. Valerij Viktorovič Pjakin 12.2016
# 09. Co je to Zeitgeist na Svobodném vysílači CS
# 10. Komunismus versus Hnutí Zeitgeist
# 11. Sluníčkářská propaganda Českého rozhlasu? (22.01.2017)
# 12. Český svaz právníků vyzývá k podání žaloby na Českou národní banku za devalvaci koruny
# 13. Idioti na DuchDoby.CZ
# 14. Ondřej Rimmer Brož a iluminace.com – Úvod (1. díl)
# 15. O čem nám lhali na základních školách a jak se „narovnat”
# 16. iluminace.com 2 – Krátké okno do světa celebrit
# 17. Martin Zapletal zadržený za varování před islámem
# 18. Úroky a půjčky v socioekonomickém a společenském kontextu / VZ-Day ČR 2016 (Ing. Petr Ježek, Ph.D.)
# 19. Jak číst mezi řádky a nebýt manipulován / VZ-Day ČR 2016 (Milan Vidlák)
# 20. Komu a čemu slouží Česká národní banka?
# 21. Chceme být navždy otroky, anebo to jde i jinak?
# 22. Agenda za leden 2017, nezájem čtenářů a pozastavení činnosti
 

Možnost inzerce

Kromě společensky prospěšných aktivit ve formě informování o událostech, principech a příčinách (vzniků) problémů s návrhy jejich řešení, vlastního vyšetřování a zveřejňování různých nejen aktuálních kauz apod. Vám můžeme nabídnout rovněž volné inzertní plochy v podobě odkazujících obrázkových bannerů, respektive aktivity společensky povětšinou nepřínosné, avšak obchodně žádané. Jednoduše za pevně definovaný příspěvek se revanšujeme zobrazením Vaší neklamy (nelhavé reklamy), po smluvně (stačí mailem) dohodnutou dobu. Vystavíme i daňový doklad, abyste si mohli příspěvky odečítat z daní. Pro aktuální nabídku přejděte na tuto stránku.
 

Jak můžete pomoci

Pokud Vám je naše činnost sympatická a cítíte, že je zároveň užitečná, prosíme, zvažte svoji pomoc. Pomoc ve formě přiložení rukou k dílu, anebo alespoň finanční, byť drobnější, za to nejlépe pravidelnou, kterou nám můžete věnovat. Třeba i pouhých 100 či 200 korun měsíčně. Totiž jen na provoz našich webových projektů DuchDoby.CZ, interForum.czZeitgeistMovement.cz je zapotřebí přesně 600 CZK měsíčně a to do toho nepočítáme články či jakékoli jiné aktivity. Pouze hosting. Pracujeme naprosto dobrovolně, ve svém volném čase a zcela odkázáni na sebe a Vás. Nemáme a pravděpodobně nikdy ani nedostaneme žádné dotace; nevýdělečných a/nebo projektů nijak majetkově či egoisticky zajímavých se takové záležitosti nejen že netýkají, ale naopak se proti nim bojuje, viz aktuální novinka v podobě zavádění jakéhosi „ministerstva pravdy”, které nám v ČR zavádí ministr Chovanec s jistým „evropsky hodnotnýmJakubem Jandou. Už jen z tohoto důvodu je to tedy především o Vás, neboť horší než zlo je dobro, které nedělá nic. Nejde o to mít vždy pravdu. Jde o možnost být pravdě blíže v podobě práce konané od srdce a z pudu sebezáchovy, kterou se snažíme pro Vás, i samozřejmě nás, vykonávat. Proto nám prosím, je-li to alespoň trošku ve Vašich silách, pomozte, ať můžeme třeba i trochu více než jen internetově přežívat.

Pro navrácení se k publikování článků je zapotřebí v únoru na březen vybrat alespoň 1.500 CZK. Rozhodnutí, zda budeme v naší aktivní činnosti pokračovat, je jen na Vás. Za případnou Vaší pomoc nejen finanční, ale i eventuální aktivistickou, předem velice děkujeme.

Martin Mojmír
Sledujte nás

Martin Mojmír

po absolvování základní školy, středního odborného učiliště hotelového provozu a gymnázia se zaměřením na výpočetní techniku a jazyky studoval dále psychologii, sociologii a jazyk český. Věnuje se v současné době zejména IT, telekomunikačnímu a investičnímu poradenství, futurologii, sociologii, ekologii a lidskému stravování. Martin je zároveň příznivcem, sympatizantem a propagátorem tzv. Zdrojové ekonomiky co by udržitelného socio-ekonomického modelu, provozovatelem projektů DuchDoby.CZ, ZeitgeistMovement.cz, JinéMédium.CZ, fóra SebeSdílení a řady dalších.

Martin Mojmír
Odebírat
Možnosti upozorňování:
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x