Ondřej Rimmer Brož a Iluminace.com – Úvod (1. díl)

Matrix je prvním dílem ze stejnojmenné filmové trilogie, od které se odvíjí názvosloví toho, o čem se v současné době hovoří, neboť totiž tento film naplno odhaluje princip a účel existence novodobých otroků – nás.

Komerční banner 770x100px (pro více informací, jak na DuchDoby.CZ inzerovat, klikněte SEM; zřeknutí se odpovědnosti ZDE)

 

Šokové uvedení do reality

Veleúspěšný a neobvykle vysoce hodnocený sci-fi film Matrix svým divákům stručně nastiňuje lidský život v iluzorním světě, ve kterém figurujeme jako snadno ovladatelní nevědomí otroci sloužící v podstatě jen jako recyklovatelné akumulátorové články. Film poukazuje na hraně vysílatelnosti oklikou na fakt, že žijeme v iluzi, kterou si převážně sami a naprosto dobrovolně vizualizujeme a realizujeme konzumováním mainstreamově mediálních dezinformací a lží ve formě systémové propagandy, jejíž účelem je vnucovat nám, co si máme myslet a jak konkrétně se chovat. No, takto přesně to ve filmu prezentováno není, ovšem právě toto je principem.
 

Ondřej a Iluminace.com

Film Matrix má v sobě mnoho symboliky, jež nám na podvědomé úrovni odhaluje určité skutečnosti a právě na ty se zaměřuje moderátor internetového rádia Svobodný vysílač CS Ondřej Rimmer Brož nejen prostřednictvím své webové stránky iluminace.com, jejíž obsah budeme nepravidelně agregovat i na serveru našem.
 

Ondřej Rimmer Brož ve videu

Ondřej Rimmer Brož – Iluminace.com – Úvod (1. díl)

 

Související články

# Všechny díly Iluminace.com Ondřeje Brože

Autor videa

Ondřej Rimmer Brož

Autoři článku

Ondřej Rimmer Brož, Martin Böhm

Sledujte nás

DuchDoby.CZ

Shledáváte naši práci, alespoň do určité míry, za společensky prospěšnou až potřebnou? Pokud je Vaše odpověď kladná, zvažte, prosíme, svoji podporu, bez které se vzhledem k faktu, že nejsme nikým jiným než Vámi, našimi čtenáři a podporovateli, placeni a ani nemáme nárok na pobírání žádných dotací, neobejdeme. Jen pro udržení našich webových stránek online na internetu je potřeba měsíčně vybrat alespoň 1.800 CZK nehledě na finance potřebné pro naši další související a výhradně dobrovolnou aktivistickou činnost...

Na červenec 2019 jsme vybrali 1.450 CZK. Kolik a na jakou naši konkrétní činnost je potřeba měsíčně vybrat, se dočtete v pravém sloupci webu. Vězte, že bez Vaší pomoci to dlouhodobě nedáme. Více informací, proč potřebujeme Vaši pomoc, se dočtete ZDE. Pro informace, na co a jak přispíváte a kolik je pro tu kterou konkrétní práci potřeba, přejděte SEM. Starší agendy naší práce najdete ZDE, nový úkolník Redmine ZDE.

Použít můžete transparentní bankovní účet: 55555521 / 2010, popřípadě účet běžný: 55555513 / 2010.
Pro platby ze zahraničí použijte IBAN: CZ09 2010 0000 0000 5555 5513, BIC: FIOBCZPP.
Za jakoukoli finanční, ale i případnou aktivní dobrovolnickou činnost, předem srdečně děkujeme.
DuchDoby.CZ
Sledujte nás

Máte-li k tématu konstruktivní dotaz či poznámku, můžete článek prostřednictvím formuláře níže okomentovat. Podotýkáme, že komentáře jsou nejprve předkládány redakci ke schválení, aby tato posoudila jejich relevanci a morální a etickou nezávadnost. Pro možnost publikace okamžité použijte interForum.cz nebo požádejte redakci o autorizaci.

avatar
7500
  Odebírat  
Možnosti upozorňování: